Filmy relacja rodzinna, szatnia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja rodzinna, szatnia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Prawdziwa historia nierozłącznych braci Von Erich, którzy przeszli do historii w intensywnie rywalizującym świecie profesjonalnego wrestlingu na początku lat 80. Poprzez tragedię i triumf, w cieniu dominującego ojca i trenera, szukają oni nieśmiertelności większej niż życie na największej scenie sportowej.
Arnold Schwarzenegger wciela się tym razem w rolę bezkompromisowego policjanta-twardziela. W pogoni za jednym z bandytów trafia nie gdzie indziej tylko do przedszkola i to w roli przedszkolanki. Okazuje się, że równie dobrze radzi sobie z dziećmi jak z bandytami, a co więcej poznaje bardzo miłą nauczycielkę. Niestety przestępca atakuje i trzeba znów wrócić do swojej prawdziwej tożsamości by uratować jednego z wychowanków.
Głównym bohaterem filmu jest Dominik (Jakub Gierszał), zwyczajny chłopak i wydawać by się mogło, że szczęśliwy. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety i imprezy. Jednak pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna i przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, traci to, co w życiu najcenniejsze…


Film składa się z trzech nowel ich akcja dzieje się kolejno w latach: 1952, 1974, 1996. Wszystkie traktują o jednym, a mianowicie o problemie aborcji. W czasach kiedy była ona w USA zabroniona, ale także gdy była dozwolona.

Babel

7,5
Trzy historie rozgrywające się w Maroku, Tunezji, Meksyku i Japonii. Wszystkie zaczynają się dziwną tragedią małżeństwa na wakacjach i wszystkie się ze sobą łączą. Jest to współczesna wersja biblijnej opowieści o budowaniu wieży Babel, w której brak porozumienia między bohaterami stanowi główną przyczynę ich dramatów.
Samantha nie tak wyobrażała sobie swoje szesnaste urodziny. W domu wszyscy zapomnieli o jej święcie z powodu zamieszania w związku ze ślubem starszej siostry. Dziewczyna na dodatek nieszczęśliwie zakochała się w najprzystojniejszym chłopaku w szkole, podczas gdy w niej zakochał się największy kujon i oferma. Jeśli dodać do tego jeszcze parę innych "nieszczęśliwych zbiegów okoliczności", szesnaste urodziny mogą okazać się najbardziej koszmarnym dniem w życiu.
Dorastająca Bliss jest poddawana ciągłej presji przez matkę, która pragnie, aby jej córka wyrwała się z małego miasta. Wysyła ją na różne konkursy piękności, by pomóc się jej wybić. Jednak nastoletnia dziewczyna nie widzi siebie w roli miss, toteż postanawia spróbować swoich sił w amatorskim sporcie. W ukryciu przed swoimi rodzicami zaczyna jeździć na wrotkach w kobiecych rozgrywkach. Bliss będzie musiała stawić czoła nie tylko przeciwniczkom, ale również swoim bliskim, którzy nie popierają jej wyboru.
Wyreżyserowana i napisana przez dwudziestoletniego wówczas Asha Christiana komedia o niedopasowanych nastolatkach. Rodney Miller (w tej roli Christian) jest uczniem małomiasteczkowego liceum gdzieś w Teksasie. Chłopak wkrótce skończy szkołę i marzy o wielkiej karierze na Broadwayu. Na przeszkodzie stoją mu brak popularności, własna tożsamość seksualna i poczucie, że nikt tak naprawdę go nie rozumie. Wraz z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki, otyłej Sabriny (znana z bijącego rekordy popularności serialu Glee Ashley Fink), jej kubańskiego chłopaka Rudy’ego oraz nauczyciela angielskiego, który prowadzi warsztaty teatralne (reżyser głośnego Tarnation, Jonathan Caouette), Rodney odnajdzie, polubi i oswoi swoją wewnętrzną, tytułową „grubą dziewczynę”, która drzemie w każdym z nas.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…